top of page
Konuk konuşmacımız Erkan Özmen

Atatürk'ü Anarken sergimizi fotoğraf kolleksiyonunu bizlerle paylaşarak gerçekleştirmemizi sağlayan değerli dostumuz Gazeteci yazar Erkan Özmen ve Geçmiş dönem Guvernörümüz Nezih Bayındır konuğumuz olacaklar. Kurtuluş Yolu isimli konuşması ile bizleri onurlandıracak olan Özmen'e Rotary ve Rotaract kulüpleri olarak teşekkür belgelerimizi takdim edeceğiz.

Atatürk'ü Anarken Fotoğraf Segisi

Atatürk'ü Anarken sergimizi fotoğraf kolleksiyonunu bizlerle paylaşarak gerçekleştirmemizi sağlayan değerli dostumuz Gazeteci yazar Erkan Özmen' e sonsuz teşekkürler..

Rotamız daima Atamız
Bahçeşehir Kitap Fuarı 17 Haziran 2. Canlı Yayın Etkinliği

Bahçeşehir Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında sponsorumuz Sevgili Emine Akkaya ile yine fuarımıza sponsor olan Bahçeşehir Yelpaze aracılığı ile canlı yayında müzik dolu harika saatler geçirdik

Bahçeşehir Kitap Fuarı 14 Haziran 2. Canlı Yayın Etkinliği

Bahçeşehir Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında sponsorumuz Bahçeşehir Yelpaze aracılığı ile Uğur Barış Karabulut'un Kulüp Başkanımız Cengiz Biz ile canlı yayında Rotary'yi konuştuk.

Bahçeşehir Rotary Kitap Fuarı Açılış Töreni

Değerli Guvernörümüz Gaye Binark'ın açılışını yaptığı Bahçeşehir Kitap Fuarı açılış törenimizi zoom üzerinden yaklaşık 200 kişinin katılımı ile gerçekleştirdik. 16 gün boyunca çeşitli etkinliklerle devam edecek olan sanal fuarımıza ilk gün 200 giriş yapıldı:) Umarız kitap satışları da muhteşem olur..

Kitap Fuarı

BASIN BÜLTENİ BAHÇEŞEHİR SANAL KİTAP FUARI 13 Haziran 2021 Saat:14:00 - 30 Haziran 2021 Saat:21:00 1997 yılından bu yana büyük ilgi ile düzenlenen Bahçeşehir Kitap Fuarı pandemi nedeni ile bu sene Bahçeşehir Sanal Kitap Fuarı olarak Bahçeşehir halkının coşkusu ile gerçekleşecek.

27 mayıs toplantı

Perşembe günü saat 21:00 de İstanbul Okan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Halk Sağlığı Uzmanı Prof.Dr. Mithat Kıyak “Covid-19 Pandemisinde Karşılaştırmalı Analiz “ konulu sunumu ile bizlere pandemi hakkında detaylı bilgilendirme yaptı.

Youtube Kanalımız

Bahçeşehir Rotary Kulünü Youtube kanalımızı da oluşturduk.

27 mayıs 2021 Kulüp Toplantısı

Bu haftaki toplantımızda Konuşmacı konuğumuz ve Üye olmak isteyen adaylar olacaktır. Perşembe günü saat 21:00 de İstanbul Okan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Halk Sağlığı Uzmanı Prof.Dr. Mithat Kıyak bizlerle birlikte olacak ve “Covid-19 Pandemisinde Karşılaştırmalı Analiz “ konulu sunumu ile Bizlere pandemi hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır.

ROTAATA 2021

19 Mayıs 2021 Anma Toplantımız youtube kanalımızda yayında.

ROTAATA 2021

19.Mayıs.2021 Bölge Etkinliğini Rotaract ve İnteract Kulüplerimizle birlikte organize ettik. Toplantı kaydınız yotube kanalımızdan izleyebilirsiniz

MÜLTECİ KADINLARA MEME KANSERİ TARAMASI

Sağlık Bakanlığı Kanser Tarama Tırı ile Sultanbeyli'de mülteci kadınlara yapılan meme kanseri taramasına diğer ilçelerde yaşayan kadınların ulaşabilmesi için EUROPA DONNA 'nın başlattığı projeye toplantılarına katkı verip ayrıca kulüp bütçesinden 2.000TL aktararak destek olduk.

İnteract Kulübümüz Kuruldu

20 Gencimizle Bahçeşehir İnteract Kulübümüz Kuruldu.Charter müracaatları 22.4.2021 de yapıldı

Bahçeşehir Rotaract Kulübü

Bahçeşehir Rotaract Kulübümüz çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

Bahçeşehir Sanal Kitap Şenliği

Bahçeşehir Sanal Kitap Şenliğimizin organizasyonu için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Hedefimiz Haziran ayının ilk haftası projemizi gerçekleştirmek.

ROTAATA1

Rotaata 2021 Projemiz ile bu yıl Bölge 19.Mayıs Kutlamasını Kutlama etkinliği kulübümüz organizasyonunda yapılacak. 2012 de bu yana gerçekleştirdiğimiz projesinin bir özetini sunarak etkin bir konuşmacı ile programı gerçekleştirmek üzere üyemiz Hilal Erbakan yoğun bir şekilde ön hazırlıklar için çalışıyor.

RotaAta web sitesi

Elimizde olmatan nedenlerle yayından çekilen www.rotaata.org web sitemiz tekrar yayında :)

Web sitemiz

Uzun süredir güncellenemeyerek atıl kalan web sitemiz UR web sitesi temasına uygun olarak yeniden tasarlanıyor :)

İhracatı Geliştirme Semineri

Bölgemizdeki Hacı Osman Gül İlköğretim Okuluna Robotik Atölyesinin tefrişi projemize fon yaratmak üzere Rotaract Kulübümüzle birlikte organize ettiğimiz ve Kulüp üyemiz Gözde Engin'in vermiş olduğu seminere yaklaşık 150 kişilik bir katılım sağlandı. Elde edilen gelirin tümü proje fonuna aktarıldı.

Robot Atölyesi

Bölgemizdeki Hacı Osman Gül İlköğretim Okuluna Robot Atölyesi malzemelerinin satın alması tamamlanmak üzere..En yakın zamanda teslim edilecek Proje Ortağımız: Bahçeşehir Rotaract Kulübümüz Tahmini Proje Bedeli 10.000.-₺

Pakistan'a Temiz Su Sağlama Projesi

Kirli su yoluyla bulaşan hastalıklar yüzünden her yıl 100 bin insan hayatını kaybeden Pakistan'da bölge kulüplerimizle birlikte yapılan "TEMİZ SU SAĞLAMA" projesine katkı saplanarak ortak olundu.

bottom of page